ЖК Montreal House присвоєно звання лауреата в номінації «Зразковий стандарт сучасного житла» в рамках щорічної премії «Український будівельний олімп».

Звання присвоєно на основі аналітики секретаріату українських премій, відгуків клієнтів, ділових партнерів і думки професійної експертної ради фахівців Української Будівельної Асоціації, Академії будівництва України, Спілки будівельників України.

Премія є спеціальною українською нагородою, яка засвідчує високу професійну компетентність Лауреатів у сфері будівельної справи.

ЖК «Монреаль» – проект бізнес-класу по вулиці Антоновича, 83, у діловому і культурному центрі Києва. Новобудова є зразком комплексного багатогранного підходу в досягненні максимальної якості житла. Отримуйте всі вигоди і переваги від життя в центрі столиці без обмеження особистого комфорту!

Каскадна поверховість відкриває прекрасну оглядовість з вікон, громадські тераси на верхніх рівнях дозволяють проводити дозвілля, насолоджуючись панорамами центру міста. Унікальний проект забудови, натуральні матеріали, енергоефективні рішення і передові інженерні технології, в тому числі, можливість підключення системи Розумний будинок забезпечують надійність, безпеку і оригінальний екстер’ер будівель. Власна інфраструктура представлена підземним паркінгом, дитячим садочком і комерційними приміщеннями на перших поверхах. Безпосередня доступність всього основного розважального, ділового, спортивного та соціального життя столиці. Великий вибір квартир і пентхаусів за власними проектами планувань дозволить підібрати житло, яке задовольняє найсміливішим запитам!

ЖК «Монреаль» – Ваш персональний рівень комфорту в центрі столиці!

Контактная информация

Выберите жилой комплекс, что бы узнать контактную и другую дополнительную информацию о жилом комплексе...
Крона парк
Лесной квартал
ЖК Крона парк

Адрес: ул. Вячеслава Черновола, 15, Бровары, Киевская обл., 07400

Телефон: +38 (044) 500-00-71
Заказать консультацию
2018 © Все права защищены. Копирование контента преследуется по закону.