Стартував продаж квартир у другому будинку житлового комплексу бізнес-класу «Madison Gardens».

Покупцям надається можливість вибрати цікаві планування, які дозволять втілити найсміливіші дизайнерські рішення. Також можна вибрати краєвид.

Із приводу старту продажу другого будинку в сучасному ЖК «Madison Gardens» діє унікальна пропозиція, що дозволяє купити квартиру за найпривабливішою ціною — від 13 200 грн. за квадратний метр.

До продажу пропонують різноманітний асортимент одно-, дво- і трикімнатних квартир, а також багаторівневе житло з власними відкритими терасами. На перших поверхах будинків розміститься комерційна нерухомість.

Майбутнім мешканцям ЖК «Медісон Гарденс» доступна сучасна дворівнева прибудинкова територія з дитячими та спортивними майданчиками. Кафе й ресторани, об'єкти міської соціальної інфраструктури розташовані поблизу житлового комплексу, у тому числі є торговельні центри. На нижньому рівні прибудинкової території буде простора паркувальна зона. Таке рішення гарантує збереження автотранспортних засобів мешканців, забезпечить просторий безпечний двір з місцем для прогулянок і відпочинку.

Будівництво ЖК «Медісон Гарденс» здійснюється відповідно до норм і вимог чинного законодавства. Ознайомитися з усіма дозвільними документами, а також одержати додаткову інформацію можна у відділі продажу.

Контактная информация

Выберите жилой комплекс, что бы узнать контактную и другую дополнительную информацию о жилом комплексе...
Крона парк
Лесной квартал
ЖК Крона парк

Адрес: ул. Вячеслава Черновола, 15, Бровары, Киевская обл., 07400

Телефон: +38 (044) 500-00-71
Заказать консультацию
2018 © Все права защищены. Копирование контента преследуется по закону.