Житловий комплекс бізнес-класу «Монреаль», один з найочікуваніших проектів у центральній частині Києва, офіційно оголосив про старт продажів. Покупцям пропонуються одно-, дво- і трикімнатні квартири сучасних планувань, а також пентхауси.

Житловий комплекс бізнес-класу розташовується по вул. Антоновича, 83, на перетині Печерського і Голосіївського районів Києва, які відомі найрозвиненішою діловою, культурною та соціальною інфраструктурою. На закритій території ЖК «Монреаль» буде власний дитячий сад, підземний паркінг, громадські тераси для дозвілля. На відстані пішої доступності від нового ЖК дві станції метрополітену — «Палац «Україна» та «Олімпійська».

Сучасне архітектурне рішення каскадної забудови ЖК «Монреаль» будівлями від 11 до 20 поверхів надає спорудам повітряну легкість. Власникам нових квартир доступні панорамні види міста. Монолітно-каркасна технологія будівництва на основі сучасних сертифікованих матеріалів забезпечує спорудам ЖК надійність, довговічність і високу енергоефективність. Сучасний дизайн і екологічність ЖК «Монреаль» забезпечує обробка натуральними матеріалами — каменем, склом і металом.

Будівництво ЖК «Монреаль» відповідає нормам і вимогам чинного законодавства в цій галузі. У відділі продажів на вулиці Антоновича, 81 покупцям доступна для ознайомлення вся дозвільна документація.

На офіційному сайті ЖК бізнес-класу Montreal.ua можна детальніше ознайомитися з проектом, а також пропонованими плануваннями квартир.

Контактная информация

Выберите жилой комплекс, что бы узнать контактную и другую дополнительную информацию о жилом комплексе...
Крона парк
Лесной квартал
ЖК Крона парк

Адрес: ул. Вячеслава Черновола, 15, Бровары, Киевская обл., 07400

Телефон: +38 (044) 500-00-71
Заказать консультацию
2018 © Все права защищены. Копирование контента преследуется по закону.