Розпочався продаж квартир у житловому комплексі бізнес-класу «Madison Gardens» у Броварах - одному з найбільш зелених та інфраструктурно розвинених міст - сателітів Києва.

Чотири будинки різної поверховості в центральній частині міста Бровари — поблизу перетину вулиць Київської та Гагаріна — зводять за сучасною монолітно-каркасною технологією з високоякісних сертифікованих матеріалів. Утеплення фасадів з використанням мінеральної вати забезпечить теплообмін і максимальну енергоефективність: стіни будинків чудово зберігають тепло в холодний сезон, а влітку захищають квартири від перегріву.

У розпорядженні майбутніх мешканців ЖК «Madison Gardens» сучасна рекреаційно-прогулянкова територія з дитячими та спортивними майданчиками, кафе й ресторани, а також розташовані поблизу від житлового комплексу торговельні центри, розважальні заклади, об'єкти соціальної інфраструктури. Власна автономна котельня забезпечує незалежність від міських комунікацій і стабільне опалення ЖК.

Згідно з архітектурно-дизайнерським рішенням одного з найбільш авторитетних українських архітектурних бюро під керівництвом Андрія Пашенька упоряджена територія нового житлового комплексу бізнес-класу буде розділена на кілька рівнів. На нижньому розташують простору паркувальну зону. Це забезпечить збереження автомобілів мешканців і звільнить двір для прогулянок і активного відпочинку. Завдяки каскадній забудові відкриватимуться фантастичні види практично з кожної квартири нового ЖК на прилеглі міські парки та ліс, що розкинувся до обрію.

З приводу старту продажу в ЖК «Madison Gardens» діють вигідні умови придбання квартир, що дозволяє купити житло за найнижчою ціною. Пропонують гнучкі умови купівлі нерухомості на виплат.

ЖК «Madison Gardens» дає інвесторам широкий вибір одно-, дво-, три- та чотирикімнатних квартир з безліччю унікальних функціональних планувань. Також є багаторівневе житло з власними відкритими терасами.

Будівництво ЖК «Медісон Гарденс» здійснюють відповідно до норм і вимог чинного законодавства. Ознайомитися з усіма дозвільними документами, а також отримати додаткову інформацію про житловий комплекс і хід будівництва можна у відділі продажу: Бровари, вул. Чорновола, 15, тел. (044) 500 00 72.
Контактна інформація

Виберіть житловий комплекс, щоб дізнатися контактну і додаткову інформацію
Krona Park
Лісовий Квартал
ЖК Krona Park

Адреса: вул. В'ячеслава Черновола, 15, Бровари, Київська обл., 07400

Телефон: +38 (044) 500-00-71
Замовити консультацію
2018 © Всі права захищені. Використання матеріалів сайту переслідується законом.